Bratislava a širšie okolie

Oprava práčok

Bosch Servis

„Okamžité poradenstvo, promtné riešenie, ochota a pomoc pri záchrane mojej kvalitnej, ale niekoľkoročnej práčky Bosch, s ktorou som sa nechcela rozlúčiť. :). Srdečná vďaka, vrele odporúčam.“
Recenzie spokojných zákazníkov
Ľubica
Bratislava

Pokazená práčka?

Ak ste ako väčšina ľudí, vaša práčka je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života. Je to domáci spotrebič, ktorý používate pravidelne a je tak dôležitý pre komfort a pohodlie, že keď sa pokazí, môžete mať pocit, že žijete v dobe kamennej a zrazu si uvedomíte, ako veľmi sa na ňu spoliehate.

Zavolajte nám a dohodneme si stretnutie. Prídeme k vám domov, zistíme, kde je v práčke problém, na mieste vám urobíme odhad (takže vás nič neprekvapí) a pustíme sa do práce. To znamená, že vaša práčka bude o chvíľu opäť funkčná! A ak sa nedá opraviť na mieste, odvezieme ju ku nám do servisu a do pár dní bude opravená.

Práčka Bosch

Špecializujeme sa hlavne na práčky Bosch, Electrolux a Siemens,  no opravujeme aj nasledujúce značky práčiek – Whirlpool, Zanussi, Smeg a AEG.

Pôsobíme hlavne v Bratislave a širšom okolí, no pobočku máme aj pri Nových Zámkoch, v Dedine Mládeže, takže vašu práčku opravíme aj v mestách Šamorín, Šaľa, Nové Zámky, Komárno a ich okolí.

Spomeňte nám to po telefóne a po oprave vám poskytneme potrebnú dokumentáciu. Potom ju spolu s potvrdením o zaplatení predložte vášmu poskytovateľovi záruky alebo poisťovni a preplatia vám cenu opravy.

Tú práčku vám dáme hneď do poriadku

Prečo si vybrať práve náš servis?

Rýchla oprava

Naším cieľom je opraviť vašu práčku pri prvej návšteve. Robíme to tak, že vo svojom aute máme pripravené náhradné diely, aby sme sa mohli hneď pustiť do práce.

6 mesačná záruka

Nemusíte sa obávať, že miniete peniaze a opravená práčka sa vám zachviľu znovu pokazí, na opravy práčky poskytujeme 6 mesačnú záruku.

Vopred dohodnutá cena

Na cene sa dohodneme po diagnostike, pred začatím opravy, takže sa nemusíte obávať, že vás na konci prekvapíme obrovským účtom ako v iných servisoch.

Spokojní zákazníci

Umývačky riadu ikonka
0 +
Opravených práčok
0 +
Rokov praxe

Ako na rýchlu opravu práčky:

1

Zavolajte nám a dohodneme si termín opravy

2

Prídeme, nájdeme poruchu a naceníme jej opravu

3

Po vzájomnej dohode začneme opravovať

4

Hotovo, vaša práčka funguje ako nová

Pozor: Ak sa práčka nakoniec opraviť nedá alebo ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete práčku neopravovať, za cestu a kontrolu v rámci Bratislavy sa platí diagnostický poplatok: 30 eur.

Pozor: Ak sa práčka nakoniec opraviť nedá alebo ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete práčku neopravovať, za cestu a kontrolu v rámci Bratislavy sa platí diagnostický poplatok: 30 eur.

Vyhnite sa týmto zbytočným komplikáciám

Tieto nepríjemnosti sa ľudom bežne stávajú pri iných servisoch

Vyberte si čestný a spoľahlivý servis práčok

Ak nezdvíhame telefón

Občas sa stane, že nemôžeme hovor prijať, v tom prípade zavolajte o pár minút neskôr alebo napíšte nám na WhatsApp na čísle 0903 907 270, či naskenujte mobilom tento QR kód:

Oprava a servis práčok

Kontaktné údaje

Pondelok – Nedeľa:

Bratislava, Trnava a okolie

Prípojná 8/b, 821 06 Bratislava II

Nové Zámky, Komárno, Šaľa a okolie

Pobočka sa nachádza v Dedine Mládeže

Používame cookies k vylepšeniu našich webových stránok a služieb, ktoré vám ponúkame.