Bratislava a širšie okolie

Oprava práčok

Jaroslav Horváth - Bosch Servis

„Okamžité poradenstvo, promtné riešenie, ochota a pomoc pri záchrane mojej kvalitnej, ale niekoľkoročnej práčky Bosch, s ktorou som sa nechcela rozlúčiť. :). Srdečná vďaka, vrele odporúčam.“
Recenzie spokojných zákazníkov
Ľubica
Bratislava

Pokazená práčka?

Ak ste ako väčšina ľudí, vaša práčka je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života. Je to domáci spotrebič, ktorý používate pravidelne a je tak dôležitý pre komfort a pohodlie, že keď sa pokazí, môžete mať pocit, že žijete v dobe kamennej a zrazu si uvedomíte, ako veľmi sa na ňu spoliehate.

Zavolajte mi a dohodneme si stretnutie. Prídem k vám domov, zistím, kde je v práčke problém, na mieste vám urobím odhad (takže vás nič neprekvapí) a pustím sa do práce. To znamená, že vaša práčka bude o chvíľu opäť funkčná! A ak sa nedá opraviť na mieste, odveziem ju ku mne do servisu a do pár dní bude opravená.

Práčka Bosch

Špecializujem sa hlavne na práčky značiek Bosch, Electrolux a Siemens,  no opravujem aj nasledujúce značky práčiek – Whirlpool, Zanussi, Smeg a AEG.

Pôsobim hlavne v Bratislave a širšom okolí, no pobočku mám aj pri Nových Zámkoch, v Dedine Mládeže, takže vašu práčku opravím aj v mestách Šamorín, Šaľa, Nové Zámky, Komárno a ich okolí.

Spomeňte mi to po telefóne a po oprave vám poskytnem potrebnú dokumentáciu. Potom ju spolu s potvrdením o zaplatení predložte vášmu poskytovateľovi záruky alebo poisťovni a preplatia vám cenu opravy.

Tú práčku vám dám hneď do poriadku

Prečo si vybrať práve môj servis?

Rýchla oprava

Mojím cieľom je opraviť vašu práčku pri prvej návšteve. Robím to tak, že vo svojom aute vozím náhradné diely, aby som sa mohol hneď pustiť do práce.

6 mesačná záruka

Nemusíte sa obávať, že miniete peniaze a opravená práčka sa vám zachvíľu znovu pokazí, na opravu práčky poskytujem 6 mesačnú záruku.

Vopred dohodnutá cena

Na cene sa dohodneme po diagnostike, pred začatím opravy, takže sa nemusíte obávať, že vás na konci prekvapím obrovským účtom ako v iných servisoch.

Spokojní zákazníci

Umývačky riadu ikonka
0 +
Opravených práčok
0 +
Rokov praxe

Ako na rýchlu opravu práčky:

1

Zavolajte mi a dohodneme si termín opravy

2

Prídem, nájdem poruchu a nacením jej opravu

3

Po spoločnej dohode začnem opravovať

4

Hotovo, vaša práčka funguje ako nová

Pozor: Ak sa práčka nakoniec opraviť nedá alebo ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete práčku neopravovať, za cestu a kontrolu v rámci Bratislavy sa platí diagnostický poplatok: 30 eur.

Pozor: Ak sa práčka nakoniec opraviť nedá alebo ak sa z akéhokoľvek dôvodu rozhodnete práčku neopravovať, za cestu a kontrolu v rámci Bratislavy sa platí diagnostický poplatok: 30 eur.

Vyhnite sa týmto zbytočným komplikáciám

Tieto nepríjemnosti sa ľudom bežne stávajú pri iných servisoch

Vyberte si čestný a spoľahlivý servis práčok

Ak nezdvihám telefón

Občas sa stane, že nemôžem hovor prijať, v tom prípade zavolajte o pár minút neskôr alebo napíšte mi na WhatsApp na čísle 0903 907 270, či naskenujte mobilom tento QR kód:

Oprava a servis práčok

Kontaktné údaje

Pondelok – Nedeľa:

Bratislava a okolie

Prípojná 8/b, 821 06 Bratislava II

Nové Zámky a okolie

Pobočka sa nachádza v Dedine Mládeže

Používame cookies k vylepšeniu našich webových stránok a služieb, ktoré vám ponúkame.