Bratislava a širšie okolie

Oprava umývačiek riadu

Bosch Servis

„Okamžité poradenstvo, promtné riešenie, ochota a pomoc pri záchrane mojej kvalitnej, ale niekoľkoročnej práčky Bosch, s ktorou som sa nechcela rozlúčiť. :). Srdečná vďaka, vrele odporúčam.“
Recenzie spokojných zákazníkov
Ľubica
Bratislava

Máte doma pokazenú umývačku riadu?

Možno sa vašej umývačke uvoľnili dvierka a kvôli tomu nejde poriadne zatvoriť. Možno riad nie je poriadne umytý a čistý. Alebo vaša umývačka jednoducho nefunguje vôbec a vy netušíte, čo sa v nej presne pokazilo alebo ako sa dá opraviť. Je naozaj ľahké ju považovať za samozrejmosť, až kým sa nepokazí a máte v dreze obrovskú kopu riadu.

Špecializujeme sa na opravy umývačiek riadu a všetky potrebné nástroje a diely máme vždy so sebou v aute. Snažíme sa o to, aby pokazenú umývačku nebolo treba voziť hore-dole a tým naťahovať časovo proces opravy. Nefunkčnú umývačku riadu vo väčšine prípadov vieme opraviť dokonca hneď na mieste.

Umývačky opravujeme už viac ako 30 rokov, takže v podstate neexistuje nič, čo by nás mohlo prekvapiť, už sme sa stretol s každou možnou poruchou na svete.

Dbáme na to, aby sme vám proces opravy čo najviac uľahčili. Stačí nám zavolať a dohodnúť si termín návštevy. Keď si dohodneme čas, prídeme k vám domov alebo do firmy, rýchlo diagnostikujeme problém s vašou umývačkou riadu a potom ju na mieste opravíme.

Umývačka riadu v kuchyni

Pôsobíme hlavne v Bratislave a širšom okolí, no pobočku máme aj pri Nových Zámkoch, v Dedine Mládeže, takže umývačky opravujeme aj v mestách Šamorín, Šaľa, Nové Zámky, Komárno a ich okolí.

Špecializujeme sa hlavne na umývačky riadu značiek Bosch, Electrolux a Siemens, opravujeme aj ďalšie značky – Whirlpool, Zanussi, Smeg a AEG.

Spomeňte nám to po telefóne a po oprave vám poskytneme potrebnú dokumentáciu. Potom ju spolu s potvrdením o zaplatení predložte vášmu poskytovateľovi záruky alebo poisťovni a preplatia vám cenu opravy.

Vašu umývačku riadu opravíme raz-dva

Prečo si vybrať práve tento servis umývačiek?

Rýchly servis

Väčšinu umývačiek dáme do poriadku v priebehu iba niekoľkých hodín, keďže väčšinu potrebných náhradných súčiastok má techník so sebou v aute.

Záruka na opravu

Na každú opravu poskytujeme 6 mesačnú záruku, čo znamená, že ak sa vám rovnaký problém v tom čase vyskytne znova, ďalšiu opravu máte grátis.

Cenu dohodneme vopred

Na presnej cene sa dohodneme po diagnostike poruchy, ale ešte pred začiatkom samotnej opravy.

Spokojní zákazníci

Umývačky riadu ikonka
0 +
Opravených umývačiek riadu
0 +
Rokov praxe

Ako postupovať, keď sa vám pokazí umývačka riadu?

1

Zavolajte nám a dohodneme sa na termíne opravy

2

Diagnostikujeme závadu a povieme vám koľko bude stáť oprava

3

Po spoločnej dohode začneme vašu umývačku opravovať

4

Hotovo! Umývačka je znovu plne funkčná.

Dôležité: V prípade, že je oprava umývačky nerentabilná alebo zákazník z rôznych príčin odmietne opravu, bude mu zaučtovaný poplatok za cestu a zistenie závady v rámci Bratislavy: 30 eur.

Dôležité: V prípade, že je oprava umývačky nerentabilná alebo zákazník z rôznych príčin odmietne opravu, bude mu zaučtovaný poplatok za cestu a zistenie závady v rámci Bratislavy: 30 eur.

Vyhnite sa zbytočným problémom so servisom umývačiek

Toto sa bohužiaľ zákazníkom iných servisov deje pravidelne:

V našom servise sa vám nič také nestane

Ak nezdvíhame telefón

Občas sa stane, že nemôžeme hovor prijať, v tom prípade zavolajte o pár minút neskôr alebo napíšte nám na WhatsApp na čísle 0903 907 270, či naskenujte mobilom tento QR kód:

Oprava umývačiek riadu

Kontaktné údaje

Pondelok – Nedeľa:

Bratislava, Trnava a okolie

Prípojná 8/b, 821 06 Bratislava II

Nové Zámky, Komárno, Šaľa a okolie

Pobočka sa nachádza v Dedine Mládeže

Používame cookies k vylepšeniu našich webových stránok a služieb, ktoré vám ponúkame.